Aké sú iné použitia HPA® lanolínu?

Aké sú iné použitia HPA® lanolínu?

HPA lanolín pomáha chrániť a liečiť bradavky mamičiek už vyše 30 rokov. Aké sú ale ďalšie použitia lanolínu mimo dojčenia?

V rámci našej práce v Lansinoh sa často stretávame s nadšenými reakciami mamičiek, ktorým HPA® lanolín počas dojčenia veľmi pomohol na ich poranené a bolestivé bradavky. Ale čo s ním urobíte, keď už vaše obdobie dojčenia skončilo a vy máte doma zvyšok “zázračnej fialovej mastičky”?

neustálePosledných 15 rokov sa od mamičiek dozvedáme nové a nové využitia nášho HPA® Lanolin, či už ho používali oni samy, alebo ich rodinní príslušníci. Jeho najčastejšie využitia sme pre vás zhrnuli v tomto článku.

Na niekoľko týždňov je tu HPA Lanolín len pre vás, milé mamičky 🙂 prečo by ste sa ho mali vzdať aj potom, čo už nepotrebujete jeho upokojujúce a ochraňujúce účinky na vaše bradavky? Nižšie nájdete pár tipov od iných mamičiek, ktoré objavili spôsob ako využiť HPA Lanolín mimo dojčenia.

Balzam na pery

Lanolín sa už storočia používa ako hydratačný prípravok a v kozmetike objavili jeho hydratačné vlastnosti pred niekoľkými rokmi. Preto nie je žiadnym prekvapením, že mamičkám pomáha zachovať si ich pery jemné a hydratované.

Popraskaná koža na pätách

Ako čerstvá mamička, aj vy budete pravdepodobne uspávať vaše bábätko v kočíku alebo v šatke a nechodíte sa s ním pár kilometrov denne. O vaše päty sa postará HPA Lanolín- stačí, aby ste si na ne naniesli tenkú vrstvu pred spaním a uvidíte zázrak.

Zádery okolo nechtov 

Ak ste váš rituál okolo nechtov zahodili kvôli bábätku von oknom, HPA Lanolín vám pomôže zahojiť zádery okolo nechtov a zjemniť pokožku prstov.

Balzam na obočie 

Všetci dobre vieme, že pekne tvarované obočie vie poriadne zmeniť tvár, ale uvedomili ste si tiež, že nemusíte utrácať na drahé produkty na obočie? Použite HPA Lanolín na udržanie vášho obočia v želanom tvare.

Ak už váš partner objavil skryté poklady vašej hygienickej taštičky, skúste mu ukázať aj HPA Lanolín! Zoznam nižšie vám pomôže aj pri rozmýšľaní o tom, čo si treba zbaliť na cesty.

Spálená & šúpajúca sa pokožka 

Spáliť sa na slnku dokáže každý z nás, ale my osobne sme zistili, že naši partneri a naši otcovia častejšie potrebujú pripomínať používanie opaľovacieho krému. Ak viete, že sa to týka aj vás, máme pre vás produkt, ktorý máte hneď po ruke. Použiť sa dá najmä vtedy, keď naši muži zabudli alebo ignorovali naše rady, lebo “veď je vonku príliš oblačno”?. Potrebovať budete iba tenkú vrstvu ako pri otvorenej rane, ak by ste chceli liečiť závažné spálenie pokožky slnkom, odporúča sa prediskutovať akékoľvek postupy s doktorom.

Rany po holení 

Mnoho mužov používa krém po holení na rany, ktoré si pri holení spôsobili. Môžete sa však ušetriť od štípajúcej bolesti tým, že si rany natriete tenkou vrstvou nášho HPA® Lanolinu.

Červený nos z nádchy 

Ak má váš partner problém s nádchou a jeho nos je boľavý, malé množstvo HPA® Lanolínu ho ochráni a zmierni bolesť.

Odreniny

Ak váš partner rád beháva alebo ak má poranenú pokožku kvôli nadmernému treniu, HPA® Lanolín mu môže pomôcť urýchliť proces hojenia. Nezabudnite taktiež dostatočne vetrať postihnuté miesto.

Najčastejší dôvod, prečo mamičky siahajú po HPA® Lanolíne sú ich bolestivé bradavky v dôsledku nesprávneho prisatia bábätka. Jedným z hlavných benefitov použitia nášho Lansinoh HPA Lanolínu je, že ho nemusíte pred dojčením odstrániť- je úplne bezpečný pre vás aj vaše bábätko. Avšak, existujú aj ďalšie použitia HPA Lanolínu pre bábätká.

Krém na zaparený zadoček

Náš HPA® Lanolín má tú istú konzistenciu ako množstvo iných krémov na plienkové zapareniny. Navyše, keďže obsahuje iba jednu jedinú ingredienciu, môžete si byť dokonale istí tým, čo dávate na detskú pokožku.

Vyrážky zo slín 

U väčšiny bábätiek sa často vyskytnú znaky prerezávania zúbkov dávno predtým ako reálne zub vyjde von. Kvôli nadmernej produkcii slín, ktorá sa v tomto období u nich často vyskytuje, sa im občas môžu vyhodiť drobné vyrážky. Bývajú najmä okolo úst, na ich brade, krku a hrudi. Náš HPA® Lanolín pomôže ochrániť a urýchliť hojenie postihnutého miesta.

Oškreté kolená 

Všetky naše bábätka raz budú batoľatá, ktoré začnú loziť a neskôr aj chodiť. Kým sa dostatočne naučia koordinovať svoje pohyby, HPA® Lanolín im ochráni a urýchli hojenie drobných rán, ktoré vzniknú najmä pri pádoch. Pri závažnejších a hlbších poraneniach je samozrejme dôležitá konzultácia s vaším doktorom.

Keď sa váš drobček stane tínedžerom, začnete čeliť ďalším novým výzvam. Od procesu, kedy ho budete učiť robiť správne rozhodnutia, po obdobie, kedy mu postupne odovzdáte čoraz viac zodpovedností za neho samého. Všetky tieto sú veľmi potrebné, ale vedeli ste, že HPA® Lanolín vám môže pomôcť vyriešiť pár bežných tínedžerských problémov?

Jazvy po akné

Akné je pre väčšinu pubertiakov veľkou výzvou. Ako sa dá bojovať s vyrážkami, ktoré znižujú tínedžerské povedomie? HPA® Lanolín môžete použiť na jazvy po akné- poskytne im extra dávku hydratácie.

Suchá koža

Suchá pokožka predstavuje bežný problém pri zmene hormónov (ako si tiež veľmi dobre možno pamätáte z tehotenstva) a vďaka zvláčňujúcim vlastnostiam HPA Lanolínu ho môžete použiť na hydratáciu akejkoľvek suchej kože tak, ako by ste použili nejaké telové mlieko.

Upozornenie! Lansinoh nevykonal žiadne testovanie vyššie spomenutých použití a väčšina z nich bola poskytnutá na základe náhodného dôkazu použitého našimi zákazníkmi. Ak máte akékoľvek obavy z použitia HPA Lanolínu alebo máte problémy s pokožkou, určite by ste mali jeho použitie konzultovať s lekárom.


Mini Cart 0

Your Košík is empty.

X