window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129537442-1');
Príbeh Lansinoh

O nás

Rasheda Hagen

Lansinoh rodina vznikla pred viac ako 30 rokmi s dojčiacou mamičkou- Reshedou Hagen. Rasheda sa pustila do podnikania založením Lansinohu v roku 1978 v Portlande, štáte Oregon, keď sa narodilo jej prvé dieťa. Hoci bola rozhodnutá dojčiť, po prvých dňoch sa u nej dostavila neznesiteľná bolesť bradaviek. Keďže nevedela zohnať žiadny produkt, ktorý by uľavil jej bolesti, rozmýšľala nad tým, že prestane dojčiť. Vtedajšia vedúca La Leche League (Medzinárodnej ligy na podporu dojčenia) ju povzbudzovala, aby sa nevzdávala a odporučila jej lanolín. Ten však v tomto čase nebol v obchodoch dostupný .

Reshedin manžel, doktor, jej nakoniec zohnal pol kila lanolínu z ovčieho rúna z lekárne. Keď si bradavky natrela lanolínom, ihneď pocítila úľavu od bolesti. Bradavky sa jej do niekoľkých dní zahojili a tak úspešne pokračovala v dojčení. Na základe svojej osobnej skúsenosti začala Rasheda Hagen šíriť informáciu o výhodách “čistého lanolínu” ako liečby na bolestivé bradavky medzi dojčiacimi mamičkami.

Resheda Hagen založila svoju spoločnosť v roku 1984, aby ponúkla mamičkám bezpečnú a efektívnu alternatívu silne kozmetickým výrobkom, ktoré sú dostupné na boľavé bradavky- najčastejšiemu dôvodu, pre ktorý mamičky prestávajú dojčiť. V roku 1984 sa rozhodla kúpiť lanolín v pol kilovom balení a zabaliť ho do takej formy, aby ho mohla ponúkať dojčiacim mamičkám.

Sme presvedčení, že keď sa mamičky rozhodnú dojčiť, mali by dostať všetku potrebnú podporu a povzbudenie, aby si mohli vychutnať každú jeho výhodu pre seba aj pre bábätko. Vždy sa o naše mamičky a ich potreby starostlivo staráme, vytváraním najmä vysoko kvalitných produktov, ktorým môžu dôverovať. Sme radi, že môžme prispievať k vytváraniu jedinečného puta, ktoré vzniká iba vďaka materstvu.

 

 

 


Mini Cart 0

Your Košík is empty.

X